Енергоефективний насос - це не завжди дорого!!!

В модельному ряді насосів IMP PUMPS є такі насоси як GHNM Basic II 40-70 (одно фазний) та GHNBasic II 40-70 (трьох фазний) і за час присутності насосного обладнання IMP PUMPS на ринку України їх було продано досить багато.

Хтось шукає заміну старого насосу на такий самий, а хтось купує новий під свою систему і ми з радістю готові запропонувати такий звичний для всіх нас ТРАДИЦІЙНИЙ трьохшвидкісний насос, але якщо отримати відповідь всього на одне таке «складне» запитання як «Яка робоча точка насосу?», то ми можемо хоча б спробувати наблизитись самим та наблизити нашого клієнта до європейських стандартів енергоефективності в системах опалення.

1) Встановлення нового насосу:
Розглянемо характеристики насосів GHNMBasic II 40-70, GHNBasic II 40-70 та NMT SMART 32/100-180 (мал. №1)

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

У всіх ситуаціях коли робоча точка насосу буде знаходитися зліва від вказаної на графіках (Q=8 м3, Н=4 м), краще зупинити свій вибір на насосі NMT SMART 32/100-180!!! Навіть у випадку GHNBasic II 40-70, який дешевший, краще зупинити свій вибір NMT MART 32/100-180, оскільки окупиться NMT SMART приблизно за півтора-два опалювальних сезони (таблиця 1)

На данном изображении может находиться: текст

2) Заміна старого насосу
У випадку заміни старих насосів GHNM і GHNBasic найпростішим рішенням буде комплект з двох фланців і муфт, які дозволять перейти з монтажної довжини 250 мм (насоси GHNM і GHNBasic) на монтажну довжину 180 мм (насос NMT SMART 32/100-180). Вартість такого переходу складає приблизно 15 євро і мати виглядатиме цей комплект разом з насосом наступним чином (мал. №2):

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Комментарии

Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг